IN WIN IW-P180L1-0 ATX Desktop POWER SUPPLY 180W
  • Model: IN WIN IW-P180L1-0 ATX Desktop
Add to Cart:
Condition: New - Excellent - Pulled
Content: One ATX Power Supply only
Model / SKU: IW-P180L1-0
Manufacturer / Brand: IN WIN / POWER MAN
P/N: 1DWP180L1001
Input: 100-120V/200-240V ~ 5/3.15A 50/60Hz
Output:
5V === 18A
12V === 10A
5VSB === 2A
-12V === 0.3A
3.3V === 17A
-5V === 0.2A
Watts: 180W MAX