IMATION DSA-S15-05 A AC DC ADAPTER 5V 1.5A POWER SUPPLY
  • Model: IMATION DSA-S15-05 A AC DC ADA
Add to Cart:
IMATION DSA-S15-05 A AC DC ADAPTER 5V 1.5A SWITCHING POWER SUPPLY
DESCRIPTION:
Content: One Adapter only
Condition: New
Product Features:
Manufacturer: IMATION
Model Number: DSA-S15-05
Part Number: 52-0000-7302-4
Input Voltage: 100-120V ~ 0.3A 50/60Hz
Output: 5V === 1.5A - ----C----
Connector: Round Barrel
Dimension: 7 x 3.5 x 5.5 cm approx.
Pin Dimension: 1.2 x 3.9 x 8 mm (ID x OD x L)