iHOME U150120DA3 (iH56) AC Power Adapter 15VDC - 1200mA 0.37A 60 HZ Condition: new Model: U150120DA3 (iH56) Output
  • Model: iHOME U150120DA3 (iH56) AC Pow
Add to Cart:
iHOME U150120DA3 (iH56) AC Power Adapter 15VDC - 1200mA 0.37A 60 HZ
Condition:
new
Model:
U150120DA3 (iH56)
Output Voltage: 15VDC - 1200mA 0.37A Type: AC Power Adapter