Hyperice Hypervolt SK03T1-2600100W2 26V 1A 26W AC Power Adapter Charger Brand: Hyperice Compatible Brand: Hyperice
  • Model: Hyperice Hypervolt SK03T1-2600
Add to Cart:
Hyperice Hypervolt SK03T1-2600100W2 26V 1A 26W AC Power Adapter Charger
Brand:
Hyperice
Compatible Brand:
Hyperice
Type:
AC Adapter
Colour:
Black
MPN:
SK03T1-2600100W2
Output Current:
1A
Unit Quantity:
1
Unit Type:
Unit
Max. Output Power:
26W
Voltage:
26V
Hyperice Hypervolt SK03T1-2600100W2 AC Power Adapter Charger, Used
Origin: Genuine
Manufacturer: Hyperice
Model: SK03T1-2600100W2
Voltage: 26V
AMP: 1A
Output: 26W
Input: 100-240V ~ 0.6A, 50-60Hz
Wall Type: 2 Pin Laptop