HP 0950-3494 DPS-349AB A POWER SUPPLY 349W HOT SWAP
  • Model: HP 0950-3494 DPS-349AB A POWER
Add to Cart:
HP 0950-3494 DPS-349AB A POWER SUPPLY 349W HOT SWAP FOR NET SERVER LC2000 COMPAQ
Condition: New - Pulled - Works
Content: One POWER SUPPLY only
Manufacturer: HP
Model Number: 0950-3494
Part Number: DPS-349AB A
Input Voltage: 100-240V ~ 6-3A 50/60Hz
Output Voltage: 349W MAX
5V === 19A LEVEL3
12V === 16A (19A FOR 15SEC) LEVEL 5
3.3V === 14A LEVEL 3
-5V === 0.5A LEVEL 3
-12V === 0.5A LEVEL 3
5V STANDBY === 1.5A LEVEL 3