HOYOA BHY481351000U AC ADAPTER 13.5VDC 1000mA USED -(+) 2.5x5.5x
  • Model: HOYOA BHY481351000U AC ADAPTER
Add to Cart:
HOYOA BHY481351000U AC ADAPTER 13.5VDC 1000mA USED -(+) 2.5x5.5x10.2mm ROUND BARREL CLASS 2 POWER SUPPLY 120VAC~60Hz 3102820