Hon-Kwang HK-E534-A050120 AC ADAPTER 12VDC 3A 5V 1.6A 4Pin (: :)
  • Model: Hon-Kwang HK-E534-A050120 AC A
Add to Cart:
Hon-Kwang HK-E534-A050/120 AC ADAPTER 12V DC 3A 5V 1.6A 4Pin (: :) 10mm POWER SUPPLY FOR Ext HDD Enclodure LCD Television ( TV ) Adaptor