HOMEDICS KA12A120040033U PP-ADPEWF2 AC ADAPTER 12V 400mA 9W CLAS
  • Model: HOMEDICS KA12A120040033U PP-AD
Add to Cart:
HOMEDICS KA12A120040033U PP-ADPEWF2 AC ADAPTER 12V 400mA 9W CLASS 2 TRANSFORMER POWER SUPPLY
CONDITION: New - Excellent - Working
CONTENT: ONE ADAPTER ONLY
Brand: HOMEDICS
Model Number: KA12A120040033U PP-ADPEWF2
Part No.: E216698
Input: AC120V 60Hz 9W
Output: AC 12V 400mA
Connector: straight Round barrel
Pin dimensions: 2 x 5.4 x 10.7 mm approx