HOIOTO ADS-45NP-12-1 12036G AC ADAPTER 12VDC 3A USED -(+) 2x5.5
  • Model: HOIOTO ADS-45NP-12-1 12036G AC
Add to Cart:
HOIOTO ADS-45NP-12-1 12036G AC ADAPTER 12VDC 3A USED -(+) 2x5.5x9mm ROUND BARREL POWER SUPPLY 100-240VAC ~ 50/60Hz 1.2A E221556