HJC HASU12FB AC ADAPTER 12VDC 5A 5Pin 13mm din POWER SUPPLY SWIT
  • Model: HJC HASU12FB AC ADAPTER 12VDC
QuantityDiscount Price
 Sold Out
HJC HASU12FB AC ADAPTER 12V DC 5A 5Pin13mm din POWER SUPPLY SWITCHING ADAPTOR
CONDITION: New - Excellent - Working
CONTENT: ONE ADAPTER ONLY
Input: 100-240V~50/60Hz 1.8A
Output: DC 12V===5.0A
Connector:5 PIN Mini DIN 13.3 mm