HITRON HEG42-12030-7 AC ADAPTER 12V 3.5A POWER SUPPLY FOR LAPTOP
  • Model: HITRON HEG42-12030-7 AC ADAPTE
Add to Cart:
* CONDITION: NEW - WORKING
* CONTENT: ONE ADAPTER ONLY
* MANUFACTURER: HITRON ELECTRONICS
* MODEL NO.: HEG42-12030-7
* P/N NO.:
* INPUT Voltage: 100-240V~1.0-0.5A 50/60Hz
* OUTPUT Voltage: 12V===3.5A
* CONNECTOR TYPE: ROUND BARREL
* PIN SIZE: 2.5 x 5.5 x 9.5 mm aprox