HIPRO HP-OW135F13 AC ADAPTER 19V 7.1A LAPTOP CHARGER POWER SUPPL
  • Model: HIPRO HP-OW135F13 AC ADAPTER 1
Add to Cart:
HIPRO HP-OW135F13 AC ADAPTER 19V 7.1A LAPTOP CHARGER POWER SUPPLY
Content: One Adapter only
Manufacturer: HIPRO
Model Number: HP-OW135F13
P/N : AP-1350A-002
Compatible P/N:
Input Voltage: 100-240V~2.2A 50-60Hz
Output: 19V === 7.1A 135W - ---C---
Connector: Straight round barrel
Pin Size: 2.6 x 5.4 x 12.7 mm