HASF0502000 AC ADAPTER 5VDC 2000mA USED -(+) 1.2x3.5mm ROUND BAR
  • Model: HASF0502000 AC ADAPTER 5VDC 20
Add to Cart:
HASF0502000 AC ADAPTER 5VDC 2000mA USED -(+) 1.2x3.5mm ROUND BARREL 100-240V 50/60Hz 300mA