Group West Genuine Original MIL-5DT 5V 1600mA 1.6A AC Adapter AUT-05-1600
  • Model: Group West Genuine Original MI
Add to Cart:
Specifications:
  • Manufacturer: Group West
  • Model: MIL-5DT
  • Input: 100-240V, 50/60Hz
  • Output: 5V, 1600mA, 1.6A