Gprinter GP-2402AI. 24V 2A AC Adapter. Suncsw Power Adapter, Never Used Country/Region of Manufacture: China Type: A
  • Model: Gprinter GP-2402AI. 24V 2A AC
Add to Cart:
Gprinter GP-2402AI. 24V 2A AC Adapter. Suncsw Power Adapter, Never Used
Country/Region of Manufacture:
China
Type:
Adapter
MPN:
Does Not Apply
Output Voltage:
24 V
Brand:
GPprinter
Gprinter GP-2402AI. 24V 2A AC Adapter. Suncsw Power Adapter, Never Used. I listed it as new . I think the connector is called a 2 pin connector. Please be sure this is the connector you need. come with power cord fit your country