GOODMANS SOUND BAR GDSB02BT20 POWER ADAPTER 15V 1.5A UK PLUG MPN: GQ30-150150-AB Brand: GOODMANS Output Voltage: 15 V
  • Model: GOODMANS SOUND BAR GDSB02BT20
Add to Cart:
GOODMANS SOUND BAR GDSB02BT20 POWER ADAPTER 15V 1.5A UK PLUG
MPN: GQ30-150150-AB
Brand: GOODMANS Output Voltage: 15 V
HERE YOU CAN BUY
A
SOUNDBAR
POWER ADAPTER
MODEL: GDSB02BT20
INPUT: 100-240V~50/60Hz 0.6A