Genuine Zebra Printer OEM AC Power Adapter 24V 2.92A 70W 808099-001 FSP070-RDB Original Genuine Zebra Printer OEM AC
  • Model: Genuine Zebra Printer OEM AC P
Add to Cart:
Genuine Zebra Printer OEM AC Power Adapter 24V 2.92A 70W 808099-001 FSP070-RDB
Original Genuine Zebra Printer OEM AC Power Adapter 24V 2.92A 70W 808099-001 FSP070-RDB,