Genuine Xfinity NBC56A120460VU Wall Power Supply AC Adapter-NB EPS6 12V 4.6A OEM Brand Xfinity EPS-3 Type AC/DC Adapter
  • Model: Genuine Xfinity NBC56A120460VU
Add to Cart:
Genuine Xfinity NBC56A120460VU Wall Power Supply AC Adapter-NB EPS6 12V 4.6A OEM
Brand
Xfinity EPS-3
Type
AC/DC Adapter
Connection Split/Duplication
1:1
Color
Black
Connector B
2-Contact AC Male US
Compatible Model
Universal
Connector A
5.5x2.1mm
Features
Powered
Cable Length
Not Specified
MPN
Output Voltage
12 V
California Prop 65 Warning
This item does NOT contain any chemicals or materials specified in the California Prop 65 list.
Model: NBC56A120460VUInput: 100-120V~1.5A 60HzOutput: 12V 4.6A