Genuine Tineco Power Supply Fit YLS0241A-0260083 26V 830mA 5.5*2.1MM AC Adapter Brand: Tineco Type: AC Adapter Compa
  • Model: Genuine Tineco Power Supply Fi
Add to Cart:
Genuine Tineco Power Supply Fit YLS0241A-0260083 26V 830mA 5.5*2.1MM AC Adapter
Brand:
Tineco
Type:
AC Adapter
Compatible Brand:
For Tineco
Color:
Black
Compatible Model:
YLS0241A-0260083
Voltage:
26V
Output Current:
830mA