Genuine Remington D9100-06CEC Class 2 Output 3.6V 100mA Power Supply Adapter OEM Compatible Brand: Remington Brand:
  • Model: Genuine Remington D9100-06CEC
Add to Cart:
Genuine Remington D9100-06CEC Class 2 Output 3.6V 100mA Power Supply Adapter OEM
Compatible Brand:
Remington
Brand:
Remington
Type:
Power Adapter
Output Current:
100mA
Voltage:
3.6 V
Features:
Powered
Output Voltage:
3 V