Genuine Original Facebook Portal AC adapter 19V 2.37A 45W W18-045N1A Compatible Brand For Facebook Brand Facebook Type
  • Model: Genuine Original Facebook Port
Add to Cart:
Genuine Original Facebook Portal AC adapter 19V 2.37A 45W W18-045N1A
Compatible Brand
For Facebook
Brand
Facebook
Type
AC/Standard
Output Current
2.37A
Voltage
19 V
Compatible Model
Facebook Portal
MPN
W18-045N1A
Compatible Product Line
For Facebook Portal