Genuine OEM Tineco Power Supply YLJXIIBY-0260100 26V 1A 5.5*2.1MM AC Adapter Brand: Tineco Type: AC Adapter Compatib
  • Model: Genuine OEM Tineco Power Suppl
Add to Cart:
Genuine OEM Tineco Power Supply YLJXIIBY-0260100 26V 1A 5.5*2.1MM AC Adapter
Brand:
Tineco
Type:
AC Adapter
Compatible Brand:
For Tineco
Color:
Black
Compatible Model:
YLJXIIBY-0260100
Voltage:
26V
Output Current:
1A