Genuine OEM AC Adapter for zebra GT800 GT820 GX430 GX420 HC100 4.17A FSP100-RDB Brand: JUJINNT Bundled Items: Power
  • Model: Genuine OEM AC Adapter for zeb
  • 810 Units in Stock
Add to Cart:
Genuine OEM AC Adapter for zebra GT800 GT820 GX430 GX420 HC100 4.17A FSP100-RDB
Brand:
JUJINNT
Bundled Items: Power Cable MPN:
FU-001
Max. Output Power: 100W Output Voltage(s): 24V
Compatible Product Line: FOR zebra Type: AC/Standard
Output Current: 4.17A Compatible Brand: FOR zebra
Genuine OEM AC Adapter for zebra GT800 GT820 GX430 GX420 HC100 24V 4.17A FSP100-RDB