Genuine OEM AC Adapter for FSP 24V 7.5A 180W FSP180-AAAN1 6-Pin Compatible Brand: FOR FSP Type: AC/Standard Max. Out
  • Model: Genuine OEM AC Adapter for FSP
Add to Cart:
Genuine OEM AC Adapter for FSP 24V 7.5A 180W FSP180-AAAN1 6-Pin
Compatible Brand: FOR FSP Type: AC/Standard
Max. Output Power: 180W MPN:
H-001
Output Voltage(s): 24V Brand:
BBC
Compatible Product Line: FOR FSP Output Current: 7.5A
UPC: