GENUINE LEADMAN POWMAX KY-05036S-12 POWER SUPPLY ADAPTER 12V 5V 2A 6 PIN HI THERE AND WELCOME TO W3 R3M3MBER WE AR
  • Model: GENUINE LEADMAN POWMAX KY-0503
Add to Cart:
GENUINE LEADMAN POWMAX KY-05036S-12 POWER SUPPLY ADAPTER 12V 5V 2A 6 PIN
HI THERE AND WELCOME TO
W3 R3M3MBER
HERE YOU CAN BUY
A LEADMAN POWMAX
EXTERNAL HARD DRIVE ADAPTER
MODEL: KY-05036S-12
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 2A
OUTPUT: 12V 5V ----- 2A