Genuine JZM-A-12V-001 AC Adapter 12V 2.5A Power Supply Type: AC/DC Adapter Connection Split/Duplication: 1:2 Color:
  • Model: Genuine JZM-A-12V-001 AC Adapt
Add to Cart:
Genuine JZM-A-12V-001 AC Adapter 12V 2.5A Power Supply
Type:
AC/DC Adapter
Connection Split/Duplication:
1:2
Color:
Black
Connector B:
2-Contact AC Male US
Compatible Model:
Universal
Connector A:
5.5 mm
Features:
Powered
Cable Length:
5 ft
MPN:
539838-005-00, Original AC Adapter 12V 2.5A, 30 Watt, Battery Charger, Power Charger
Output Voltage:
12 V