Genuine JBL Charger AC Adapter Power Supply KSAS0250590333D5 5.9V 3.33A 20W Item details Handmade Original Genuine
  • Model: Genuine JBL Charger AC Adapter
Add to Cart:
Genuine JBL Charger AC Adapter Power Supply KSAS0250590333D5 5.9V 3.33A 20W
Item details
Handmade
Original Genuine JBL Charger AC Adapter Power Supply KSAS0250590333D5 5.9V 3.33A 20W,