Genuine Fujitsu AC Adapter Model: 350902002C0A P/N: MA14L-2001-0012 9V-200mA GENUINE FUJITSU AC ADAPTER CLASS 2 TRAN
  • Model: Genuine Fujitsu AC Adapter Mod
Add to Cart:
Genuine Fujitsu AC Adapter Model: 350902002C0A P/N: MA14L-2001-0012 9V-200mA
GENUINE FUJITSU AC ADAPTER CLASS 2 TRANSFORMER MODEL: 350902002C0A
INPUT:  120VAC  60HZ  4W
OUTPUT:  9VDC  200mA
P/N: MA14L-2001-0012
CONNECTOR:  1.3mm x 3.5mm RIGHT ANGLE FEMALE BARREL PLUG