Genuine FSP FSP150-AHAN1 4 Pin 150W AC Adapter 9NA1501835 12V 12.5A V55 V35 Bundle Listing: Yes Type: AC/Standard Com
  • Model: Genuine FSP FSP150-AHAN1 4 Pin
Add to Cart:
Genuine FSP FSP150-AHAN1 4 Pin 150W AC Adapter 9NA1501835 12V 12.5A V55 V35
Bundle Listing: Yes Type: AC/Standard
Compatible Brand: For Dell MPN:
FSP150-AHAN1
Max. Output Power: 150W Brand:
FSP Group Inc.
Output Voltage(s): 12V Output Current: 12.5A
Compatible Product Line: For Dell Lacie UPC:
Does not apply