Genuine Fairway VEG15B-120F AC/DC Power Supply Adapter 12V 1.25A 15W OEM w/PC Connection Split/Duplication: 1:1 Type:
  • Model: Genuine Fairway VEG15B-120F AC
Add to Cart:
Genuine Fairway VEG15B-120F AC/DC Power Supply Adapter 12V 1.25A 15W OEM w/PC
Connection Split/Duplication:
1:1
Type:
AC/DC Adapter
Features:
Powered
Compatible Model:
Universal
Cable Length:
Not Specified
MPN:
Not Specified
Connector A:
5.5x2.1mm
Connector B:
2-Contact AC Male US
Output Voltage:
12 V
Brand:
Fairway, Fairway Electronics Co LTD
Genuine Fairway VEG15B-120F AC/DC Power Supply Adapter 12V 1.25A 15W OEM
Brand: Fairway, Fairway Electronics Co LTD
Model: VEG15B-120F
Input: 100-240V~1A 50-60Hz
Output: 12V 1.25A
Wattage: 15W