Genuine Dell Laptop Charger AC Adapter Power Supply LA240PM190 0D0X04 19.5V 240W Brand Dell Type Power Adapter Compatib
  • Model: Genuine Dell Laptop Charger AC
Add to Cart:
Genuine Dell Laptop Charger AC Adapter Power Supply LA240PM190 0D0X04 19.5V 240W
Brand
Dell
Type
Power Adapter
Compatible Brand
For Alienware, For Dell
Voltage
19.5 V
MPN
LA240PM190, 0D0X04, ADP-240AB DA, FWCRC, GA240PE1-00, 03KWGY, 00MFK9, DA240PM190, 0CTX6T, LA240PM160
Output Current
12.3A
Max. Output Power
240W
Output Voltage(s)
19.5V
Item Condition:
Unit is new and in excellent condition. Item has been inspected/tested and still works great!
Item Description:
Includes Power Cord.
Input : 100-240V 3.5A 50-60HZ
Output: 19.5V 12.3A 240W