Genuine CAPELLO JDA0300900250WUS Switching Power Supply 9V - 2.50A AC/DC Adapter Type: Switching Power Supply Feature
  • Model: Genuine CAPELLO JDA0300900250W
Add to Cart:
Genuine CAPELLO JDA0300900250WUS Switching Power Supply 9V - 2.50A AC/DC Adapter
Type:
Switching Power Supply
Features:
Powered
MPN:
JDA0300900250WUS
Output Voltage:
9 V
Brand:
Capello
Capello Switching Power Supply
Model No. JDA0300900250WUS
Output 9.0V DC 2.50A