Genuine Blackberry Playbook AC Wall Travel Rapid Charger PSM24M-120D 12V 2A Genuine Blackberry Playbook AC Wall Travel
  • Model: Genuine Blackberry Playbook AC
Add to Cart:
Genuine Blackberry Playbook AC Wall Travel Rapid Charger PSM24M-120D 12V 2A
Condition: new
Specifications:
Type: Adapter Charger
Brand: Blackberry
Model: PSM24M-120D
Input:100-240V 600mA 50-60Hz
Output: 12V 2.0A