Genuine 3YE AC Adapter Charger GQ30-190158-E1 19V 1.58A Brand: 3YE MPN: Does Not Apply Non-Domestic Product: No Cu
  • Model: Genuine 3YE AC Adapter Charger
Add to Cart:
Genuine 3YE AC Adapter Charger GQ30-190158-E1 19V 1.58A
 Brand:
3YE
MPN:
Does Not Apply
Non-Domestic Product: No
Custom Bundle: No Type: Adapter
Specification:
Brand: 3YE
Type: Adapter Charger
Model: GQ30-190158-E1
Input: 100-240V 1.0A 50/60Hz
Output: 19V 1.58A
Package Contents:
1 x 3YE AC Adapter Charger GQ30-190158-E1 19V 1.58A