Genuine 19.5V 2A AC Adapter Charger Sony VAIO VGP-AC19V39 VGP-AC19V40 VPCW Type: AC & DC Max. Output Power: 40W Compa
  • Model: Genuine 19.5V 2A AC Adapter Ch
Add to Cart:
Genuine 19.5V 2A AC Adapter Charger Sony VAIO VGP-AC19V39 VGP-AC19V40 VPCW
 Type: AC & DC
Max. Output Power: 40W Compatible Brand: For Sony
MPN:
VGP-AC19V40
Output Voltage(s): 19.5 V
Bundled Items: Power Cable Brand:
Sony
Output Current: 2A Country/Region of Manufacture: China
Product Description
Status: Brand new & genuine
AC Input: AC 100-240V 50/60Hz
DC Output: 19.5V 2A 40W
Connector: 6.5mm*4.4mm