GENERIC 20V 2.25A AC ADAPTER KT60W200225B3 USB C Connector 45W GENERIC 20V 2.25A AC ADAPTER KT60W200225B3 USB C Conn
  • Model: GENERIC 20V 2.25A AC ADAPTER K
Add to Cart:
GENERIC 20V 2.25A AC ADAPTER KT60W200225B3 USB C Connector 45W
GENERIC 20V 2.25A AC ADAPTER KT60W200225B3 USB C Connector
Variable Output 5V 3.00A, 15V 3.00A 45W