Gateway Liteon Genuine Original PA-1900-15 Laptop AC Adapter 19V 4.74A 90W For Solo 2200 9100 9500 4000 3000 6000 M210 M
  • Model: Gateway Liteon Genuine Origina
Add to Cart:
Gateway Liteon Genuine Original PA-1900-15 Laptop AC Adapter 19V 4.74A 90W For Solo 2200 9100 9500 4000 3000 6000 M210 MX3000 NX200
Specifications:
  • Input: 100-240V, 50/60Hz
  • Output: 19V, 4.74A, 90W