GAP-AC19V36 ACDP-120E02 Original Sony TV power supply ACDP-120N02/01 charging line 19.5V 6.2A ac adapter Applicable mod
Add to Cart:
GAP-AC19V36 ACDP-120E02 Original Sony TV power supply ACDP-120N02/01 charging line 19.5V 6.2A ac adapter
Applicable model: Sony Sony power supply model: 19.5V-6.2A Applicable
brand: Sony output voltage: 19.5V Charger Applicable form: direct charging Whether original or not:
Original place of purchase: Asia-Pacific
[Applicable model]: SONY LCD Sony TV 55 "50" 45 "40" LCD display
[INPUT input]: 100-240V~1.5A 50-60Hz
[OUTPUT output]: 19.5V 6.2A (120W)