FSP048-RAA 12V 4A 48W FSP AC Adapter Replacement Power Supply 12V 4A 48W Replacement AC Adapter Power Supply DC Tip Siz
  • Model: FSP048-RAA 12V 4A 48W FSP AC A
Add to Cart:
FSP048-RAA 12V 4A 48W FSP AC Adapter Replacement Power Supply
12V 4A 48W Replacement AC Adapter Power Supply DC Tip Size 5.5mm x 2.1mm Center+
INPUT: 100-240V 50-60Hz
OUTPUT: 12V 4A 48W
DC Tip Size: 5.5mm x 2.1mm Center+
12V 4A 48W AC Adapter Power Supply Replacement Compatible Part Number And Machines Models: