FSP GROUP INC FSP180-ABAN1 - 19V 9.47A AC/DC Power Adapter Country/Region of Manufacture: China Type: AC & DC Compat
  • Model: FSP GROUP INC FSP180-ABAN1 - 1
Add to Cart:
FSP GROUP INC FSP180-ABAN1 - 19V 9.47A AC/DC Power Adapter
Country/Region of Manufacture: China Type: AC & DC
Compatible Brand: FOR FSP GROUP INC MPN:
FSP180-ABAN1 N136 9NA1800709 HA0675101023
Max. Output Power: 180W Brand:
FOR FSP GROUP INC.
Output Voltage(s): 19 V Output Current: 9.47 A