FSP GROUP INC FSP030-1ADF03A AC ADAPTER 12VDC 2.5A POWER SUPPLY
  • Model: FSP GROUP INC FSP030-1ADF03A A
Add to Cart:
Condition: New - Works
Content: One Adapter only
Manufacturer: FSP GROUP INC
Model Number: FSP030-1ADF03A
Part Number: 9NA0300507
Input: 100-240V 1.1A 50-60Hz
Output: 12V === 2.5A MAX 30W MAX
Connector: Round Barrel
■ Pin Dimensions: 2.5 x 5.5 x 9.7 mm approx.
A Inner diameter - 2.5mm
B Outer diameter - 5.5mm
C Length - 9.7mm