FP SAW12.5-12.00-1000US AC DC ADAPTER 12V 1APOWER SUPPLY
  • Model: FP SAW12.5-12.00-1000US AC DC
Add to Cart:
Condition: New - Works
Content: One Adapter only
Product Features
Manufacturer: FP
Model Number: SAW12.5-12.00-1000US
Input Voltage: 100-240V ~ 50/60Hz 500mA
Output: 12V === 1A
Connector: Round Barrel
Pin Dimensions: 2 x 5.5 x 12 mm approx.