For MSI Titan GT77 12UHS 12UGS A20-330P1A Chicony 16.92A 330W AC Adapter Charger Compatible Brand For MSI Bundled Items
  • Model: For MSI Titan GT77 12UHS 12UGS
Add to Cart:
For MSI Titan GT77 12UHS 12UGS A20-330P1A Chicony 16.92A 330W AC Adapter Charger
Compatible Brand
For MSI
Bundled Items
Power Cable
Color
Black
Output Current
16.92 A
Max. Output Power
330W
Compatible Model
MSI Titan GT77 12UHS 12UGS
MPN
A20-330P1A A330A018P
Compatible Product Line
For GE Series, For GP Series
Brand
Chicony
Type
AC/DC Adapter
Manufacturer Warranty
1 Year
Voltage
19.5 V
Model
A20-330P1A A330A018P
Country/Region of Manufacture
China
INPUT: 100-240V 4.4A 50-60Hz (for worldwide use)
- OUTPUT: 19.5V 16.92A 330W (ref to the picture).
- Connector Size: (ref to the picture)
- Cord Cable: (US EU AU UK FOR YOUR CHOOSE)
- Warranty: 12 months
- Status: OEM 100% original genuine