FLYPOWER SPS30-12.0-2000 AC ADAPTER 12VDC 2A Used -( )- 2.1x5.5m
  • Model: FLYPOWER SPS30-12.0-2000 AC AD
Add to Cart:
FLYPOWER SPS30-12.0-2000 AC ADAPTER 12VDC 2A New -( )- 2.1x5.5m
FLYPOWER SPS30-12.0-2000 AC ADAPTER 12V DC 2000mA New -( )- 2.1 x 5.5 x 10 mm Striaght Round Barrel Power Supply 100-240VAC ~ 50/60Hz UK Plug In Made in China