  • Model: FJSW4802000F 96w ac charger Re
Add to Cart:
FJSW4802000F 96w ac charger Replacement for Shenzhen Fujia Appliance Co. Model FJ-SW4802000F
Type:
Power Adapter
Max. Output Power:
96W
Voltage:
48V
Manufacturer Warranty:
1 year
Model:
48V2AAM
This is not the Genuine Adaptor which came with your item but is our replacement for it.
Tried and Tested to work perfectly and with a 1 Year Warranty from us.
48V 2A (perfect for 2.0A and below as amperage is never forced)