Finecom #4956 API-208-98010_UP02511120 UP02511120 AC ADAPTER 12V
  • Model: Finecom #4956 API-208-98010_UP
QuantityDiscount Price
 Sold Out
Finecom #4956 API-208-98010_UP02511120 UP02511120 AC ADAPTER 12VDC 2 -3.6A 3Pin 10mm Mini Din I.T.E. POWER SUPPLY
Condition: New - Excellent (Local made/Modify)
Content: One Adapter only
TYPE: Universal Input Desktop Style
Manufacturer:acbel/ generic
Model Number: API-208-98010_UP02511120
Downgrade Compatible and same as : I.T.E. / Potrans UP02511120 E134642 Level 3 AC Adaptor / AZS#2549
Input Voltage: 100 - 250VAC ~ 60-50Hz 1.5A IEC320 C18
Output: DC 12V === 2 - 3.6A
Connector: 3Pin 10mm Mini Din male round plug
Dimension: 12 x6 x 3.7 cm approx.
Weight: 300 grams.
Compatible with: Quantel HAL video editor control box
Finecom#2549
Model: API-208-98010_UP02511120
Input: 100-240V ~ 60Hz.1.5A
Output: 12V DC
2A (: .)
(12VDC 2 3.6A) 3Pin mini din 10mm