FAIRWAY WN10E-050 U AC ADAPTER +5VDC 2A USED -(+)- 2x5.5mm UK PL
  • Model: FAIRWAY WN10E-050 U AC ADAPTER
Add to Cart:
FAIRWAY WN10E-050 U AC ADAPTER +5VDC 2A USED -(+)- 2x5.5x9.5mm 90 DEGREE RIGHT ANGLE ROUND BARREL CONNECTOR DIRECT PLUG IN CLASS 2 POWER SUPPLY 100-240VAC~50-60Hz 1.0A UK PLUG