Facebook Power Adapter 19V 2.37A W18-045N1A for Facebook Portal 10" Display 2nd Brand Facebook Compatible Brand For Fac
  • Model: Facebook Power Adapter 19V 2.3
Add to Cart:
Facebook Power Adapter 19V 2.37A W18-045N1A for Facebook Portal 10" Display 2nd
Brand
Facebook
Compatible Brand
For Facebook
Compatible Model
Facebook Portal
Country/Region of Manufacture
China
MPN
Does not apply
Type
AC Adapter
Brand: Facebook
MODEL: W18-045N1A
INPUT: 100-240VAC 50-60Hz 1.2A
OUTPUT: 19V-2.37A 45W
Power Plug: US Plug
Connect Size: 5.5*2.5mm ( Barrel Plug )
DC Cable Lenth: 4.92 FT
Compatible with:
Facebook Portal Mini 8" Display White 899-00077-01
Facebook Portal Mini 8" Display Black 899-00077-02
Facebook Portal 10" Display (2nd Gen) White 899-00080-01
Facebook Portal 10" Display (2nd Gen) Black 899-00080-02
Package Include:
1 x Facebook Portal AC Adapter 19V 2.37A 45W W18-045N1A (Bulk Pack )