ETA-USA AC Power Supply Ac Adapter DTE150-24SX-W-F-3M 24V 6.3A 150W 9-Pin PS2 Port Item details Handmade Genuine ETA
  • Model: ETA-USA AC Power Supply Ac Ada
Add to Cart:
ETA-USA AC Power Supply Ac Adapter DTE150-24SX-W-F-3M 24V 6.3A 150W 9-Pin PS2 Port
Item details
Handmade
Genuine ETA-USA AC Power Supply Ac Adapter DTE150-24SX-W-F-3M 24V 6.3A 150W 9-Pin PS2 Port,