EOS ZVC50SG20S17 AC ADAPTER 20VDC 2.5A Epson Printer POWER SUPPL
  • Model: EOS ZVC50SG20S17 AC ADAPTER 20
Add to Cart:
EOS ZVC50SG20S17 AC ADAPTER 20VDC 2.5A Zebra , Epson Printer POWER SUPPLY
Condition: New
Content: One Adapter only
Manufacturer: EOS Corp.
MODEL: ZVC50SG20S17
Part Number: Z50SG20S17 Rev X3B QAS TT4290
Compatible P/N.: A361H
INPUT :100-240 50/60Hz, 100-200VA
OUTPUT: 20VDC 2.5A 50W 1.5/0.75A
Pin Type: Straight Round Barrel - ---C---
■ Pin Dimension / Connector: 2.5 x 5.5 x 12 mm approx.
A Inner diameter - 2.5mm
B Outer diameter - 5.5mm
C Length - 12mm